Latest News

1-2-2012 Frog AGV Systems BV ISO 9001 gecertificeerd

Frog AGV Systems BV behaalt ISO 9001 certificering.

22-11-2011 Frog AGV Systems GmbH op de Logimat 2012

Frog AGV Systems GmbH staat op de LogiMAT 2012 in Stuttgart Duitsland.

19-8-2011 Vijf AGV's voor Lego Systems A/S, Denemarken

Lego Systems A/S, Denemarken. heeft een opdracht geplaatst voor vijf AGV's.

Informatie

University Medical Center

Het Universitair Medisch Centrum en het Wilhelmina Kinderziekenhuis zijn met elkaar verbonden door een 250 meter lange, ondergrondse service tunnel. In deze tunnel zijn drie AGVs, met de bijnamen Kwik, Kwak en Kwek, operationeel voor het transport van maaltijden, containers en wasgoed.

Het grote aantal transporten en de herhalingsfactor van het werk leidden tot de automatisering van het proces. De AGVs hebben een laag platform (10cm bodemvrijheid) waar de containers handmatig op worden geplaatst nabij de liften. De drie voertuigen werken altijd als een ‘virtuele trein’ met een maximale snelheid van 2,5m/s.
De AGVs hebben een driewiel configuratie en zijn – in tegenstelling tot de meeste andere AGVs – dus niet uitgerust met een overslagmechanisme. Het platform van ieder voertuig is 2 meter lang en 1 meter breed. Een kooiconstructie voorkomt dat de containers van het platform afvallen. Aan de achterkant is het voertuig voorzien van een laadklep om het laden van container te vergemakkelijken.

Een mogelijke uitbreiding van de applicatie en verder automatisering wordt onderzocht.